מכונת כתיבה

במיוחד למי ש"לא ריאלי"

מתמטיקה אף פעם לא היתה הצד החזק שלך? מצויין. נשים בצד את כל מה שחווית במערכת החינוך ונתחיל מחדש. עם שיטת לימוד אחרת – גם אתה תוכל להצליח.

נקפוץ מעבר למחסום

מתמטיקה לא צריכה להיות מסובכת ומבלבלת. האופן בו מלמדים מתמטיקה במערכת החינוך וההצלחה או אי-ההצלחה שלך לא אומרים דבר אודתייך, אלא על צורת הלימוד שם.

אנשים קופצים
מתמטיקה מדוברת - מורה פרטי למתמטיקה

בואו נדבר מתמטיקה

מתמטיקה מדוברת היא דרך חדשנית ופורצת דרך ללמידת מתמטיקה כשפה. היא פותחה לאורך שנים רבות של מחקר והוראה עם מאות תלמידים. היא מתאימה במיוחד לכאלה שמתמטיקה היא “סינית עבורם”.

על המכינה

במכינה נלמד את כל הדברים מהיסודות, כך שלא צריך להיות לך חשש שמא חסר לך משהו כדי להתחיל.

הלימודים ישפרו לא רק את היכולות המתמטיות שלך, אלא גם את הלוגיות והאנליטיות – כל מה שצריך כדי להצליח במדעי המחשב או בהנדסה.

הלימודים יתקיימו יומיים בשבוע מהבוקר עד הערב. הם יתקיימו במתכונת Bootcamp, כך שבמהלך היום יהיו גם שיעורים וגם זמן לתרגל (וגם קצת זמן לנוח, זה חשוב).

הלימודים יתפרשו על פני שנת לימודים אחת ויכללו מעל 500 שעות לימוד אקדמיות (מי שמחפש קיצורי דרך – כאן זה לא המקום…).

אודות אסף מנור

נעים מאוד

אני אסף ואני אלמד אתכם את הכל מהבסיס ועד הטפחות, בצורה מסודרת ומדויקת. יצטרף אלי להוראה גם מתרגל שיעבוד אתכם באופן צמוד בשעות התרגול.

אני מרצה למתמטיקה. לימדתי בחוג להוראת המתמטיקה בסמינר הקיבוצים, בחוג למדעי המחשב במכללה האקדמית ת”א-יפו ועוד. בעל ניסיון של 15 שנה בהוראת מתמטיקה.

עוד עלי

חושבים שאתם מתאימים?

שאלות ותשובות

באופן עקרוני כן. בפועל, בפגישת ההיכרות נוכל להבין יותר טוב איפה הדברים עומדים.

לא. המכינה מיועדת שמעוניין בידע הנדרש להצליח בלימודי מדעי-המחשב והנדסה. המסלול המומלץ לאחר הלימודים במכינה הוא לימודים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, שעבורם אין דרישות קדם מבחינת בגרות ו/או פסיכומטרי. ניתן להמשיך שם לתואר ראשון במדעי המחשב או באמצעות אפיק מעבר להמשיך ללימודי מדעי המחשב או הנדסה באוניברסיטה אחרת בארץ.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

  1. המכינה לא מחליפה בגרות או פסיכומטרי (ראה תשובה לשאלה הקודמת).
  2. מסלול של השלמת בגרות ופסיכומטרי יכול לקחת בין חצי שנה לשנתיים (תלוי כמה בגרויות צריך להשלים).
  3. גם מי שמשיג את הציונים שרצה ומתקבל ללימודי מדעי המחשב 42% לא מסיימים את הלימודים. הסיבה? הבגרות לא מכינה באמת את התלמידים לתואר. היתרון במכינה היא שהיא לא כפופה לתוכנית הלימודים של הבגרות, אלא מכוונת להצלחה שלך בתואר.
  4. אם לא הסתדרת עם לימודי המתמטיקה במהלך התיכון – מה יהיה שונה הפעם? קורסי השלמת הבגרות למיניהם הם בדר”כ קצרים מאוד, אינטנסיביים הרבה יותר ביחס למה שהיה בלימודים בתיכון והם לא מציעים משהו אחר מבחינת אופן הלימוד. אם מתמטיקה היוותה עבורך בעיה – מתמטיקה מדוברת מתאימה בדיוק בשבילך.

השיעורים יתקיימו באופן פרונטלי. לימודים בזום אינם פתרון לטווח ארוך ולא ניתן ללמוד באופן רציני כך. במידה ויוטלו מגבלות בשל הקורונה הלימודים יועברו לזום למסגרת הזמן המוגבל.

כרגע אין אפשרות לתשלום של שכר-הלימוד במכינה באמצעות הפיקדון הצבאי. תוכלו לשמור אותו לתשלום על שכר הלימוד לתואר.

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

רוצים להיות כוכבי מתמטיקה?

הירשמו לרשימת התפוצה לקבלת כל המאמרים והעידכונים.

קורס הכנה לשנה א' במדעי המחשב והנדסה