אשנב למתמטיקה

שיעורים פרטיים

שיעורים קבוצתיים

מרתונים

מה לומדים בקורס אשנב למתמטיקה?

אשנב למתמטיקה הוא קורס די אקלקטי. לומדים בו מגוון רחב של נושאים, שחלקם אינם תלויים אחד בשני, ועל-כן שמו – אשנב למתמטיקה. הוא מהווה צוהר לתחום. לומדים קצת מכל דבר. מה לומדים?

– תורת הקבוצות

– פעולות בינאריות

– פונקציות

– איזומטריות

– אקסיומות

– גיאומטריה אוקלידית (בגישה אקסיומטית)

– אינדוקציה

תורת הקבוצות
אות ביוונית גמא

איך מצליחים בקורס

אשנב למתמטיקה הוא קורס שנלמד רק באוניברסיטה הפתוחה. מכיוון שבאוניברסיטה הפתוחה ניתן להתחיל ללמוד ללא דרישת ידע מוקדם, הקורס אמור להוות גשר עבור תלמידים החסרים ידע מתמטי ברמה מספקת. מדובר בשעטנז – תחילת העיסוק בנושאים מתמטיים ברמה אקדמית, אך עדיין לא לא ברמה מאוד גבוהה.

מסיבה זו מה שלא לומדים בקורס היא כתיבה פורמלית של הטענות המתמטיות. הדבר נעשה כביכול כדי להקל, אך במתמטיקה, כמו גם בחיים, הדרך הקצרה היא הארוכה, ובאופן פרדוקסלי במתמטיקה – ככול שמנסים להקל, דווקא מקשים.

הדבר הנוסף שלא מלמדים הוא איך לכתוב הוכחות. מראים הוכחות של כל מיני משפטים, אבל לא מלמדים את התלמיד כיצד להוכיח בכוחות עצמו. מתבססים על זה, כפי שהוא הדבר בדר"כ בקורסים במתמטיקה, שהתלמיד ילמד זאת על-ידי חיקוי. אך אין הדבר עובד. מדובר בתורה שיש ללמוד אותה באופן מסודר.

שני הדברים הללו – כתיבה פורמלית ולדעת איך לכתוב הוכחות, הם הסיבות לקשיים ולכשלונות של הרוב המוחלט של הסטודנטים בקורס (ולמעשה גם בקורסים נוספים).

איך מצליחים בקורס?

יש לי תוכנית לימודים מסודרת אותה לימדתי כבר מאות של תלמידים להצלחה בקורס זה ובקורסים מתמטיים נוספים.

אסף מנור | מרצה למתמטיקה
5.0
מבוסס על 52 ביקורות
powered by Google
Delta7Actual
Delta7Actual
11:40 11 Jul 21
היה לי מאוד קשה בכל הקשור למתמטיקה, ואז גיליתי את אסף. ממליץ בחום, אם אתם צריכים מורה פרטי, תבחרו בו.
Orit
Orit
15:12 04 Jul 21
לימודים בדרך הכי נכונה וכיפית,אסף מסביר את הכל בצורה הכי טובה שיש
lior bibi
lior bibi
13:57 05 Apr 21
היי אני ליאור ואני תלמידה של אסף .לפני שהגעתי ללמוד אצל אסף מתמטיקה היה מקצוע שגורם לחרדה ולסטס מאוד גבוהים .כשהגעתי לשיעור הראשון אמל אסף דבר ראשון החרדה ירדה מהמקצוע והתחיל איזו התעניינות אפילו במקצוע .אסף מלמד את מקצוע המתמטיקה בדרך כלכך פשוטה וזה גורם לך להבין את החומר בצורה טובה יותר .אסף נותן לך להבין את המתמטיקה ויודע להסביר הכל במטרה שהכל יהיה מובן ולענות על שאלות ולא להשאיר אותך בספק .חווית הלימוד אצל אסף היא מפרה ומלמדת .אני אישית אוהבת ללמוד אצלו וממליצה בחום לכל מי שרוצה להכיר את המתמטיקה ולהבין את השפה הזו .
Dan Kor
Dan Kor
09:41 01 Apr 21
במשך 12 שנות לימוד לא הצלחתי להתחבר למתמטיקה. התחלתי ללמוד עם אסף כדי לשנות את האופן בו אני קולטמתמטיקה ולפתוח דף חדש. אין ספק שזו הייתה החלטה נכונהמומלץ, מומלץ, מומלץ!
lia goutnik
lia goutnik
20:24 06 Dec 20
חוויה מתקנת לכל השנים שבהן סבלתי ממתמטיקה. אסף מסביר בצורה ברורה וקלילה ובונה את ההבנה בהדרגה. ממליצה בחום.
אור בן יהודה
אור בן יהודה
07:59 19 Nov 20
אסף הוא מורה מעולה,חביב ותומך אשר מסביר בצורה פשוטה וברורה.עוזר במתן מסוגלות להתמודד עם נושאי המתמטיקה השונים בעזרת יצירת שפה משותפת וחיבור הנקודות הדומות אשר קושרות אותם.
gilad cochavi
gilad cochavi
19:39 18 Nov 20
מורה מקצועי ומסביר פנים שיודע להיכנס לעומק הפרטים במקרה הצורך, ולהעביר את החומר בצורה טובה.
הביקורות הבאות
mail

השאר פרטים ואחזור אלייך

גוגל

דירוג גוגל Google

5.0
5/5

מבוסס על 50 ביקורות

יש לך שאלה מתמטית
שאתה צריך בה עזרה?

כתוב אותה בפורום ואענה עליה בהקדם.