מה נשתנה ומה הבעיה?

אם כבר התחלת את לימודייך האקדמיים, ואלה כוללים לימודי מתמטיקה, ודאי חשת בהבדל הגדול בין לימודים אלו לבין מה שהכרת כלימודי מתמטיקה בתיכון. 

לימודי מתמטיקה ברמה אקדמית עוסקים בנושאים חדשים רבים שהתלמיד לא נתקל בהם בעברו. הם מחייבים היכרות עם מושגים חדשים ועם שפה חדשה (או שפות חדשות) וסימנים חדשים. לצערי, מכיוון שלימודי המתמטיקה במערכת החינוך לוקים בחסר, ואין מלמדים את התלמידים את המתמטיקה כשפה ומקנים לתלמידים יכולת אוריינטציה בשפה הזו – כל אלה יכולים להוביל את התלמיד לסחרור, תיסכול וסבל רב.

הבדל חשוב נוסף הוא כי בניגוד ללימודי המתמטיקה בתיכון שמתמקדים בחישובים למיניהם וב"פתרון" של תרגילים, לימודי המתמטיקה באקדמיה מתאפיינים בכתיבת הוכחות ופחות בפתרון תרגילים ובעיות (על אף שכמובן גם אלה קיימים). בנקודה זו רבים מהסטודנטים מתקשים, ומסיבה טובה – אף אחד לא לימד אותם להוכיח!

היכולת להוכיח איננה מתת אל, שיש כאלה שנולדים איתה וכאלה שלא. לא. מדובר ביכולת שניתן וצריך ללמוד אותה באופן מסודר. לצערי, דבר-זה לא נלמד בדר"כ וגורם לתלמידים לקושי עצום בלימודי המתמטיקה האקדמיים.

מומלץ

מטרת הקורס להקנות לסטודנטים אוריינטציה בעולם המתמטי האקדמי, את היכולת ללמוד נושאים מתמטיים חדשים בקלות ובהנאה וללמוד באופן מסודר ושיטתי כיצד לכתוב הוכחות מתמטיות ברמה אקדמית.

אסף מנור | מרצה למתמטיקה
5.0
מבוסס על 52 ביקורות
powered by Google
Delta7Actual
Delta7Actual
11:40 11 Jul 21
היה לי מאוד קשה בכל הקשור למתמטיקה, ואז גיליתי את אסף. ממליץ בחום, אם אתם צריכים מורה פרטי, תבחרו בו.
Orit
Orit
15:12 04 Jul 21
לימודים בדרך הכי נכונה וכיפית,אסף מסביר את הכל בצורה הכי טובה שיש
lior bibi
lior bibi
13:57 05 Apr 21
היי אני ליאור ואני תלמידה של אסף .לפני שהגעתי ללמוד אצל אסף מתמטיקה היה מקצוע שגורם לחרדה ולסטס מאוד גבוהים .כשהגעתי לשיעור הראשון אמל אסף דבר ראשון החרדה ירדה מהמקצוע והתחיל איזו התעניינות אפילו במקצוע .אסף מלמד את מקצוע המתמטיקה בדרך כלכך פשוטה וזה גורם לך להבין את החומר בצורה טובה יותר .אסף נותן לך להבין את המתמטיקה ויודע להסביר הכל במטרה שהכל יהיה מובן ולענות על שאלות ולא להשאיר אותך בספק .חווית הלימוד אצל אסף היא מפרה ומלמדת .אני אישית אוהבת ללמוד אצלו וממליצה בחום לכל מי שרוצה להכיר את המתמטיקה ולהבין את השפה הזו .
Dan Kor
Dan Kor
09:41 01 Apr 21
במשך 12 שנות לימוד לא הצלחתי להתחבר למתמטיקה. התחלתי ללמוד עם אסף כדי לשנות את האופן בו אני קולטמתמטיקה ולפתוח דף חדש. אין ספק שזו הייתה החלטה נכונהמומלץ, מומלץ, מומלץ!
lia goutnik
lia goutnik
20:24 06 Dec 20
חוויה מתקנת לכל השנים שבהן סבלתי ממתמטיקה. אסף מסביר בצורה ברורה וקלילה ובונה את ההבנה בהדרגה. ממליצה בחום.
אור בן יהודה
אור בן יהודה
07:59 19 Nov 20
אסף הוא מורה מעולה,חביב ותומך אשר מסביר בצורה פשוטה וברורה.עוזר במתן מסוגלות להתמודד עם נושאי המתמטיקה השונים בעזרת יצירת שפה משותפת וחיבור הנקודות הדומות אשר קושרות אותם.
gilad cochavi
gilad cochavi
19:39 18 Nov 20
מורה מקצועי ומסביר פנים שיודע להיכנס לעומק הפרטים במקרה הצורך, ולהעביר את החומר בצורה טובה.
הביקורות הבאות
mail

השאר פרטים ואחזור אלייך

גוגל

דירוג גוגל Google

5.0
5/5

מבוסס על 50 ביקורות

יש לך שאלה מתמטית
שאתה צריך בה עזרה?

כתוב אותה בפורום ואענה עליה בהקדם.