עדויות תלמידים

לאורך השנים לימדתי כבר מעל 1,000 תלמידים מכל הגילאים ומכל הרמות. 

נטע יוזפוב

סטודנטית להנדסה, אוניברסיטת בן-גוריון, למדה הכנה לשנה א’ 

ממליצים מורה למתמטיקה

מורה כמו אסף נדיר למצוא בעיניי! 

יצא לי להכיר הרבה מורים בין אם מורים למתמטיקה או מורים למקצועות אחרים אבל במורה כמו אסף עוד לא נתקלתי. מעבר להיותו מורה מצוין, אשר מסביר את החומר בצורה מעולה בשיטה שפיתח אשר גורמת למתמטיקה להיראות פחות “מפחידה ומאיימת”. הוא מורה שהאכפתיות שלו ניכרת מעל הכל. ההצלחה של כל תלמיד היא כמו ההצלחה שלו וחשוב לו שיצליחו. אסף יודע להעביר את החומר בצורה מופשטת כך שאם היה נראה כ”סינית” לפני פתאום הכל מתבהר. בנוסף ללימוד החומר, אסף דואג להעלאת הביטחון העצמי של התלמיד, דבר שבעיניי תורם משמעותית להצלחה. אסף זמין עבור התלמידים שלו ותמיד דואג לעזור.
ממליצה עליו בחום!

יותם שוורצמן

למד כהכנה ללימודי מדעי המחשב

ממליצים מורה למתמטיקה

שמי יותם ולמדתי במערכת החינוך החרדית, ממנה יצאתי עם מעט מאוד ידע והבנה במתמטיקה, גם לא בחשבון בסיסי. במהלך השנים ניסיתי כמה פעמים להשלים את הפער -התחלתי פעמיים קורסים להשלמת בגרות במתמטיקה, ניסיתי כמה וכמה מורים פרטיים אך בכל פעם צברתי רק יותר תסכול והתפתחה בי מעין ׳חרדת ביצוע׳ בכל מה שקשור במתמטיקה. עד שהגעתי לאסף ומה שצד את עיניי היא השיטה שלו ׳מתמטיקה מדוברת׳. כבר בשיעור הראשון הבנתי שמדובר במשהו ששונה מכל מה שהכרתי עד עכשיו.
לאסף יש הבנה עמוקה מאוד של המתמטיקה מה שנותן לו את היכולת לפשט אותה לאלמנטים הבסיסיים ממנה היא מורכבת. במהלך הלימודים שלי איתו הבנתי שהמתמטיקה היא פשוט שפה ועל מנת שנוכל להרכיב משפטים, לנסח נוסחאות ולהוכיח טענות וכן הלאה, אנו מוכרחים קודם כל ללמוד את השפה. הבנתי כמה קשה ללמוד מתמטיקה בצורה בה מלמדים אותה בדר״כ (בצורה הפוכה…מצפים ממך לעשות פעולות ואם מתמזל מזלך גם להבין את השפה על הדרך)
וכמה חשוב לבנות את בניין המתמטיקה בצורה נכונה כך שכל נושא חדש מותאם למבנה לצורה ולשפה המתמטית והופך לפשוט ומובן. 

דן קורן

למד כהכנה לאקדמיה

ממליצים מורה למתמטיקה
במשך 12 שנות לימוד לא הצלחתי להתחבר למתמטיקה. התחלתי ללמוד עם אסף כדי לשנות את האופן בו אני קולט מתמטיקה ולפתוח דף חדש.
השיעורים הפרטיים עם אסף עשו לי סדר באבני היסוד של המתמטיקה, כך שהנושאים המורכבים יותר לא הפחידו אותי. תוך כמה שבועות כבר מצאתי את עצמי מדבר על מתמטיקה בגובה העיניים עם חברים שלומדים באקדמיה ואשכרה, נהנה ללמוד.
אני ממליץ למי שמרגיש שהקושי שלו עם המקצוע נגרר עוד מהילדות, ורוצה לפרוץ לעולם הזה במהירות ובביטחון, ללמוד עם אסף.

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

רוצים להיות כוכבי מתמטיקה?

הירשמו לרשימת התפוצה לקבלת כל המאמרים והעידכונים.

קורס הכנה לשנה א' במדעי המחשב והנדסה