הכנה לאוניברסיטה

לתפוס את המקום שלך.

עבור מי שהולך ללמוד תואר ובו קורסים במתמטיקה

הכנה לאוניברסיטה היא לא סתם חשובה,
היא הכרחית.

רוב האנשים לא יודעים זאת, אך בתארים הדורשים קורסים רבים במתמטיקה (כמו הנדסה, מדעי המחשב, מדעים מדוייקים, כלכלה ועוד), ישנם בין 30% ל-40% נכשלים בקורסים בשנה הראשונה (ממליץ לכם לדוגמא לעיין באתר הזה עם כל הנתונים אודות הציונים באוניברסיטת תל אביב). אנשים אלה או שחוזרים על הקורסים בשנית (ולעיתים בשלישית וברביעית) או שהם נושרים מהלימודים. בכל אופן, מעבר למפח הנפש מדובר בהפסד של מאות אלפי שקלים (שכ"ל, שיעורים פרטיים, מרתונים ואובדן שנות עבודה).

הסיבה לכמות נכשלים כה רבה היא שרוב הסטודנטים מגיעים לא מוכנים ללימודים אקדמיים. למרות שבחינת הבגרות במתמטיקה אמורה להכין את התלמיד ללימודים אקדמיים אין היא עושה כך, וביתר שאת אין קורסי ההכנה לבגרות, הקצרים והממוקדים אך ורק למבחן, לא מכינים את התלמיד ללימודים אקדמיים. מסיבה זו בניתי את קורס ההכנה לבגרות שלי, לא רק כך שישלים את חומר הלימוד הנדרש לבגרות, אלא שגם יימלא את יעודו – להכין את התלמיד לאוניברסיטה.

מה אני מציע?

קורס הכנה לאוניברסיטה ולבגרות

קורס מקיף שיכין אותך באופן כולל ללימודים אקדמיים. חלק מהתלמידים ייגשו בתומו למבחן הבגרות, אולם אין זה הכרחי. יש כאלו שמגיעים לקורס, לא מכיוון שהם חייבים לגשת לבגרות כדי להתקבל לאוניברסיטה, אלא מכיוון שהם מעוניינים בידע.

איך אני יודע מה אתה צריך?

רוב המורים למתמטיקה נמצאים בנישה די מצומצם. יש מורים שמלמדים בתיכון או שמלמדים תלמידי תיכון. יש מורים שמלמדים בקורסי הכנה לבגרות. יש מורים שמלמדים באוניברסיטה או שמלמדים סטודנטים באופן פרטי. לי יש את הנקודה המיוחדת הזו, בו אני מלמד תלמידים לכל אורך "שרשרת הייצור" של הכשרתם המתמטית. לימדתי באוניברסיטה (תל-אביב), וכן אני מלמד כבר הרבה שנים סטודנטים מכל מוסדות הלימוד באופן פרטי. לכן, אני יודע מהם הדברים שאתם צריך לדעת לפני שתתחיל את הלימודים האקדמיים, וכדי שתצליח בהם. 

פיתחתי את שיטת הלימוד שלי – מתמטיקה מדוברת, מכיוון שזיהיתי את הכשל בלימודי המתמטיקה לכל אורך הדרך, שמגיע לנקודת הקיצון שלו בזמן הלימודיים האקדמיים (לקריאה נוספת על מתמטיקה מדוברת). 

אני מציע לך ללמוד כמו שצריך לפני כדי למנוע את ההתנגשות בקיר לאחר מכן.

אסף מנור | מרצה למתמטיקה
5.0
מבוסס על 52 ביקורות
powered by Google
Delta7Actual
Delta7Actual
11:40 11 Jul 21
היה לי מאוד קשה בכל הקשור למתמטיקה, ואז גיליתי את אסף. ממליץ בחום, אם אתם צריכים מורה פרטי, תבחרו בו.
Orit
Orit
15:12 04 Jul 21
לימודים בדרך הכי נכונה וכיפית,אסף מסביר את הכל בצורה הכי טובה שיש
lior bibi
lior bibi
13:57 05 Apr 21
היי אני ליאור ואני תלמידה של אסף .לפני שהגעתי ללמוד אצל אסף מתמטיקה היה מקצוע שגורם לחרדה ולסטס מאוד גבוהים .כשהגעתי לשיעור הראשון אמל אסף דבר ראשון החרדה ירדה מהמקצוע והתחיל איזו התעניינות אפילו במקצוע .אסף מלמד את מקצוע המתמטיקה בדרך כלכך פשוטה וזה גורם לך להבין את החומר בצורה טובה יותר .אסף נותן לך להבין את המתמטיקה ויודע להסביר הכל במטרה שהכל יהיה מובן ולענות על שאלות ולא להשאיר אותך בספק .חווית הלימוד אצל אסף היא מפרה ומלמדת .אני אישית אוהבת ללמוד אצלו וממליצה בחום לכל מי שרוצה להכיר את המתמטיקה ולהבין את השפה הזו .
Dan Kor
Dan Kor
09:41 01 Apr 21
במשך 12 שנות לימוד לא הצלחתי להתחבר למתמטיקה. התחלתי ללמוד עם אסף כדי לשנות את האופן בו אני קולטמתמטיקה ולפתוח דף חדש. אין ספק שזו הייתה החלטה נכונהמומלץ, מומלץ, מומלץ!
lia goutnik
lia goutnik
20:24 06 Dec 20
חוויה מתקנת לכל השנים שבהן סבלתי ממתמטיקה. אסף מסביר בצורה ברורה וקלילה ובונה את ההבנה בהדרגה. ממליצה בחום.
אור בן יהודה
אור בן יהודה
07:59 19 Nov 20
אסף הוא מורה מעולה,חביב ותומך אשר מסביר בצורה פשוטה וברורה.עוזר במתן מסוגלות להתמודד עם נושאי המתמטיקה השונים בעזרת יצירת שפה משותפת וחיבור הנקודות הדומות אשר קושרות אותם.
gilad cochavi
gilad cochavi
19:39 18 Nov 20
מורה מקצועי ומסביר פנים שיודע להיכנס לעומק הפרטים במקרה הצורך, ולהעביר את החומר בצורה טובה.
הביקורות הבאות
mail

השאר פרטים ואחזור אלייך

גוגל

דירוג גוגל Google

5.0
5/5

מבוסס על 50 ביקורות

יש לך שאלה מתמטית
שאתה צריך בה עזרה?

כתוב אותה בפורום ואענה עליה בהקדם.